Ανακοινώσεις

Απόφαση της υπ΄αριθμ. 17/13.03.2020 έκτακτης συνεδρίασης της Συγκλήτου του Πανεπιστημίου Αιγαίου Θέμα 2.2 «Διεξαγωγή Τελετών Καθομολόγησης στο πλαίσιο των κατεπειγόντων μέτρων αντιμετώπισης των αρνητικών συνεπειών εμφάνισης του κορωνοϊού COVID-19»

Την Τετάρτη 05/12/2018 πραγματοποιήθηκε η 1η Καθομολόγηση αποφοίτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης μέσω Έρευνας» (Master by Research on Financial and Management Engineering) του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου.

Θερμά συγχαρητήρια, καλή σταδιοδρομία και καλή επιτυχία στους μελλοντικούς τους στόχους !

Το ταξίδι της γνώσης συνεχίζεται…

Ενημέρωση σχετικά με την Επανίδρυση ΠΜΣ ΜΕ.Δ.Μ.Ο.Δ.Ε.

Σας ενημερώνουμε ότι  ολοκληρώθηκε επιτυχώς από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων (Αρ.Πρωτ: 102615 /Ζ1, 21-6-2018) ο απαιτούμενος έλεγχος για την επανίδρυση του ΠΜΣ Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Δίπλωμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης μέσω Έρευνας (ΜΕ.Δ.Μ.Ο.Δ.Ε.) (Master by Research on Financial and Management Engineering).

Η σχετική πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος θα αναρτηθεί πολύ σύντομα (αμέσως μετά την προσεχή  δημοσίευση σε ΦΕΚ του ΠΜΣ και του Κανονισμού του).