Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας κ. Θεοδωρίδου με θέμα:

«Μειώνοντας το Αποτύπωμα Άνθρακα: Ο ρόλος του Περιβαλλοντικού Γραμματισμού στην οικογένεια από τα παιδιά της, μέσω Άτυπης Εκπαίδευσης (Μελέτη περίπτωσης).»

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας κ. Χονδροματίδη με θέμα:

"Διερεύνηση και αξιολόγηση εναλλακτικών τεχνολογιών συλλογής παραγγελιών μέσω εργαστηριακών πειραμάτων."

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας κ. Αθανασιάδη με θέμα:

"Μοντελοποίηση και επίλυση προβλημάτων δρομολόγησης συνδυασμένου στόλου οχημάτων και μη επανδρωμένων εναέριων οχημάτων (in tandem), με χωροθέτηση σταθμών φόρτισης για παράδοση αγαθών."

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας κ. Παπαδόπουλου με θέμα:

"Μέτρηση Απόδοσης Ανθρώπινου Δυναμικού: «Πρότυπα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού και Μοντέλα Ανάλυσης Ωριμότητας"

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας

Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας κ. Καρίπογλου με θέμα:

"Ανθρώπινο Δυναμικό και Διαχείριση Ποιότητας: Συστήματα Αξιολόγησης Επιχειρηματικής Αριστείας"

Ιδιαίτερα σημαντική διάκριση για το Δρ. Ζεϊμπέκη

Ο Επικ. Καθηγητής του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης και Πρόεδρος του ΔΣ της Ελληνικής Εταιρείας Logistics κ.

Ανακοίνωση ώρας για την Τελετή Καθομολόγησης της 7ης Δεκεμβρίου 2023

Η 1η τελετή Καθομολόγησης και Απονομής Διπλωμάτων ακαδ. έτους 2023-2024 στους/στις αποφοίτους του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12:00 στο Αμφιθέατρο  «Γιάννης Καράλης» της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου (Μιχάλων 8).

Οι υποψήφιοι/ες διπλωματούχοι θα πρέπει να προσέλθουν στο χώρο του φουαγιέ στις 10:30 το αργότερο.

Παρακαλούμε διαβάστε αναλυτικα την ανακοίνωση.

Υποβολή Αιτήσεων για Συμμετοχή στην 1η Τελετή Καθομολόγησης της 7ης Δεκεμβρίου 2023

Έχει ανακοινωθεί η 1η τελετή Καθομολόγησης και Απονομής Διπλωμάτων, ακαδ. έτους 2023-2024, στους/στις αποφοίτους του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 «Γιάννης Καράλης» της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου (Μιχάλων 8).

Η ώρα της τελετής θα ανακοινωθεί με νεότερη ανακοίνωση.

Σημαντική επιτυχία μελών του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης με βράβευση σε εθνικό διαγωνισμό

Μια ακόμη σημαντική επιτυχία για το Τμήμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (ΤΜΟΔ) της Πολυτεχνικής σχολής του Πανεπιστημίου Αιγαίου. Ο φοιτητής του Μεταπτυχιακού Προγράμματος του Τμήματος "Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης μέσω Έρευνας" κ. Λευτέρης Αθανασιάδης έλαβε την 3η θέση στο διαγωνισμό του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ (Ε.Ε.ΣΥ.Μ.) (ΒΡΑΒΕΙΟ Δημήτριος Τσαμπούλας) με θέμα "Διαταραχές στις εμπορευματικές μεταφορές και την εφοδιαστική αλυσίδα από εξωγενείς παράγοντες στην Ελλάδα και Διεθνώς: Επιπτώσεις και προκλήσεις". Η βράβευση του κ.

Ενημερώσεις/Ανακοινώσεις ΠΜΣ-Ο.ΔΙ.Μ. και ΜΕ.Δ.Μ.Ο.Δ.Ε.

Σας ενημερώνουμε ότι όλες οι ενημερώσεις που αφορούν το ΠΜΣ ΜΕ.Δ.Μ.Ο.Δ.Ε. στο σύνδεσμο https://forum.aegean.gr/viewforum.php?f=210. και οι ανακοινώσεις για το ΠΜΣ Ο.ΔΙ.Μ. και τα μαθήματα κατ' επιλογήν υποχρεωτικά θα αναρτώνται στο σύνδεσμο https://forum.aegean.gr/viewforum.php?f=77

Ως εκ τούτου παρακαλείσθε να επισκέπτεστε τα εν λόγω Link σε τακτική βάση.

Σελίδες